Nawigacja
Galeria DAWMAT
Przetłumacz stronę

Junkers Grupa Bosch


Niezmiernie miło nam jest poinformować Państwa, że firma DAWMAT jest autoryzowanym instalatorem urządzeń Junkers Grupa Bosch!

Sprawdź szczegóły!
Termet


Niezmiernie miło nam jest poinformować Państwa, że firma DAWMAT jest autoryzowanym instalatorem firmy Termet!

Sprawdź szczegóły!
Powitanie
Szanowni Państwo. Firma DAWMAT wykonuje szeroki zakres czynności związanych z instalacjami gazowymi.

Największy kapitałem naszej firmy to wieloletnie doświadczenie w branży LPG. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych zleceń, zgodnie z przepisami i zasadami wiedzy technicznej oraz normami przewidzianymi w tym zakresie. Posiadamy odpowiedni sprzęt, urządzenia i armaturę kontrolno-pomiarową do sprawdzania prawidłowości wykonywanych robót technologicznych oraz przeprowadzenia prób.

Dodatkowo nasza Firma rozwinęła działalność usługową w zakresie piaskowania strumieniowego konstrukcji metalowych (zbiornika, maszyny przemysłowe i rolnicze, ramy samochodowe, itp.) Usługi wykonujemy również na miejscu u klienta.

Zapewniając największy poziom pracy oraz dzięki profesjonalnej obsłudze i organizacji w firmie, nasi klienci zawsze są obsłużeni w wyznaczonym wcześniej terminie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 504 047 447 lub pocztą elektroniczną.

 

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!

News

Brak opublikowanych newsów.